DATAMARS Chip Scanner til Microchip til alle ISO
Chip Scanner til Microchip til alle godkendte ISO-chip.
- Transportabel mikrochiplæser.
- Læser alle ISO godkendte chip
- Chip scanner til internationale dyr med chip mærkning.
- Fri fragt pakkeshop v/køb over 499,-
- Fragt til Pakkeshop 39,-
- 1-3 dages levering.
- Gratis afhentning i butik
DATAMARS Omnimax - Chip Scanner til alle godkendte mikro- chip
Datamars Omnimax Chip scanner til alle internationale godkendte ISO miko-chip. Transportabel mikrochiplæser. Læser alle almindelige mikrochips. Yderligere oplysninger, Læs mere om produktet hos datamare.com her Er du opdrætter er en chiplæser alletiders når hvalpene skal rejse hjemmefra.
Du kan selvfølgelig også have stor glæde på en hundepension, klinik eller opdrætter. Omni Max aflæser kan aflæse alle godkendte miko-chip. Vil du gerne se andre varianter af Datamars Chip aflæsere.
Er du opdrætter og skal ud og købe nykæledyr er det en oplagt mulighed for at kunne tjekke at de data du får oplys er korekte og det er det rigtige kæledyr du får udleveret. Har du stutteri eller klinik er Omnimax også en af de bedre løsninger. Her er du sikret at alle ISO Mikro chip hurtig kan aflæses. Chip reader og chip aflæser er et redskab der bliver mere og merer brugt i hverdagen.
Datamars Omnimax den nyeste transportable chip aflæser. Du kan se vores video præsentation på næste faneblad.
Du kan se en fyldest gørende video om Datamares Omni Max aflæser - chip scanner til godkendte mikro chip Her.
Chip Scanner til Microchip til alle godkendte ISO-chip.
- Med Bluetooth
- Transportabel mikrochiplæser.
- Læser alle ISO godkendte mikro chip
- Chip scanner til internationale dyr med chip mærkning.
Denne vare er ikke en lagervare og ved ordre bestilles den hjem, forventet leveringstid 1-5 hverdage.
Elsker du også Team Jekas?
Så følg med i vores Jekas univers som du finder på Facebook
Du kan også følge os på Instagram.dk og dele dit køb med resten af Jekas familien ved at bruge #jekashundogkat
Har du spørgsmål kan du altid enten ringe til os eller du kan sende en mail og vi vender tilbage.
Dyregruppe | Hund, Kat |
---|