Kylling & Ris Medium Breed Adult
Kylling & Ris Medium Breed Adult ( 10 – 25 kg ) fra Arion er en fantastisk og foder der er super god til led og tarm – Kylling og Ris Medium er en del af Arion Original, som er en fantastisk foderserie og desuden vores bestseller. Denne variant, som indeholder kylling og ris, er specielt god til tarmen og leddene. Det er en fantastisk foder til en fantastisk pris – intet mindre. Fodervejledning, ernæringsinformationer osv. findes i nedenstående menuer, således du er sikret, at din hund får det, som den har brug for. Et hundefoder helt uden Den majs, hvede og soya. Højt indhold af kylling, ingen korn- og kartoffle. Kvalitets ffoder til hunde til en fantastisk god pris. Arion Adult Large Hundefoder Chicken & Rice er “GLUTENFRI” fuldfoder! Det er ernæringsmæssig sammensat således foderet styrker muskler og led. Det giver øget livs kvalitet!
Adult Large Chiken & Rice
- Forøget aktivitet
Specialkomponeret opskrift for at sikre en sund udvikling af muskler, knogler og led for at give den store hund fysisk velvære. - Ledbeskyttelse
Indeholder glucosamin og chondroitin for at opbygge og styrke ledbrusken og sikre fleksible led hos store hunderacer. - Præbiotisk effekt
Indeholder de naturlige, fermenterbare fibre FOS og MOS for at skabe en afbalanceret tarmflora og en optimal fordøjelse.
Jekas har en god Rabatordning på Arion Hundefoder
Vi tilbyder den 7 pose gratis. Det vil sige, at når du bestiller foder hos os – så indgår du i et specielt kundekartotek – og når du har købt d. 6, så får du den 7. gratis. Du kan blande de forskellige varianter. Den variant du har købt flest af med sendes eller kan udleveres i butikken uden beregning. Rabatordning kan ikke blandes med tilbud og specielle priser.
Elsker du også Team Jekas?
Så følg med i vores Jekas univers som du finder på 👉 Facebook 👈
Du kan også følge os på 👉 Instagram 👈 og dele dit køb med resten af Jekas familien ved at bruge #jekashundogkat
Har du spørgsmål er kan du altid enten ringe til os eller du kan sende en mail til os og vi vender tilbage.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.